GoGoNano Anti-Viral 2-in-1dezinfekavimo ir valymo priemonė 

„GoGoNano Anti-Viral“ buvo sukurtas siekiant pakeisti kenksmingus dezinfekavimo preparatus saugiais ir užkirsti kelią tvariam patogenų plitimui. Pieno rūgšties formulė kartu su paviršinio aktyvumo medžiagomis padeda pašalinti bakterijas, virusus ir grybus. Skirtingai nuo įprastų dezinfekavimo priemonių, „GoGoNano Anti-Viral“ galima naudoti ant bet kokio paviršiaus, įskaitant subtilius daiktus, tokius kaip drabužiai ar popierinė pakuotė. Pieno rūgštis yra natūrali, saugi ir veiksminga alternatyva sintetiniams biocidams. Tai natūraliai atsirandanti rūgštis, kuri susidaro fermentuojant pieną, taip pat žmonėms ir gyvūnams fizinio aktyvumo metu. Nors dauguma dezinfekavimo priemonių turi tris biocidinius mechanizmus, pieno rūgštis turi keturis, todėl mikrobams tampa sunkiau tapti atspariais jai. Dėl to pieno rūgštis pasirodė esanti veiksminga apsauga nuo įvairių virusų. Dauguma rinkoje esančių dezinfekuojančių valymo priemonių yra našta mūsų ekosistemoms. Jie nėra giliai valomi ar lengvai biologiškai skaidomi, tačiau juose  yra toksiškų medžiagų, kenksmingų žmonėms ir aplinkai. Naudodami „GoGoNano Anti-Viral“ galite būti tikri, kad efektyviau kovojate su ligomis, tuo pačiu nekengdami sau ir planetai.


GoGoNano ekologiškas avalynės „Nano“ batų priežiūros rinkinys

Vienas didžiausių mūsų laiko nusivylimų yra trumpas kasdien naudojamų produktų, ypač batų ir drabužių, gyvenimo laikas. Batai ar sportbačiai, džinsai ar striukės, rankinės ar piniginės, mergaičių drabužiai, vaikinų drabužiai, vaikiški drabužiai, kad ir kas būtų - iš esmės po pusmečio naudojimo viskas subraižyta, suplyšusi, dėmėta ir (arba) smirdanti, ir visada gaila mesti juos lauk . Šis rinkinys  yra „viskas viename“ sprendimas toms problemoms spręsti. Naudokite „Clean“, jei norite giliai išvalyti daiktus, „Protect“, kad padengtumėte nešvarumus ir vandenį atstumiančią gynybinę dangą, ir „Fresh“, kad neutralizuotų blogus kvapus ir išlaikytų jūsų daiktus visą laiką. „GoGoNano“ užtikrins, kad jūsų mėgstami daiktai tarnautų kuo ilgiau nanotechnologiškai.


Skysčio ekrano apsauga GoGoNano skystas skydas 

„GoGoNano “ skystas skydas - geriausia skysta ekrano apsauga jūsų prietaiso ekraną padengia permatoma danga, kuri apsaugo nuo įbrėžimų, sumažina pirštų atspaudų žymes ir palengvina ekrano valymą. Naujos technologijos dėka skysto ekrano apsauga yra visiškai be burbuliukų, skirtingai nuo įprastų plastikinių ekrano apsaugų. Tai yra vandens pagrindu pagamintas, draugiškas gamtai ir biologiškai skaidomas produktas.Anti-įbrėžimų formulė reaguoja su paviršiumi, todėl yra patvaresnė . Skystasis skydas yra universalus produktas ir gali būti pritaikytas tokiuose įrenginiuose kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, asmeniniai kompiuteriai, televizoriai, fotoaparatai, lęšiai, žaidimų konsolės ir kiti ekranai.


Krepšelis